ایموجی های اصلی که یک دختر در صورت دوست داشتن من از آن استفاده می کند

خانه به دوش – آیا تا به حال این سوال را از خود پرسیده اید: “این دختر با این ایموجی می خواهد به من چه بگوید؟” » دیگر لازم نیست نگران آن باشید. از طریق گزینه های مختلف ارائه شده در اینجا، شما بیشتر در مورد اینکه او می خواهد چه پیامی را منتقل کند و در عین حال می دانید چگونه به آن پاسخ دهید. از ایموجی‌هایی که به طور خاص اختصاص داده شده به رمانتیک بودن تا شکلک‌هایی که برای نشان دادن محبت به عنوان یک دوست به کسی ارسال می‌شوند، می‌توانید آنچه را که او برای شما ارسال کرده است به عنوان یک شکلک تفسیر کنید.

ایموجی دخترانه اینستاگرام

در این مورد، او سعی دارد با شما معاشقه کند. صورتک خندان که چشمک می‌زند، شیطنت‌تر از شکلک‌هایی است که زبانش را بیرون آورده و صورت چشمک می‌زند (😜). با ارسال یک ایموجی برای شما با یک چشم بسته، دهان باز و زبان بیرون، او به شما می گوید که دارد شوخی می کند یا دیوانه است. در این مورد، با سبک نگه داشتن بحث یا بازیگوشی پاسخ دهید [۱].

می توانید برای او میم بفرستید یا به شوخی با او ادامه دهید یا او را مسخره کنید.
اگر او چیزی برای شما ارسال می کند که مربوط به معاشقه است، می توانید با ارسال چیزی مانند “😉 حواس من را پرت نکنید! من غرق شدم [۲]. »
در غیر این صورت، می توانید او را 😎 بفرستید تا باحال بازی کند یا 😏 اگر دوست دارید کمی گستاخ باشید.

ایموجی صورت خجالتی و خندان با چشمانی شاد 😊
این بدان معناست که او به شما علاقه مند است و می خواهد شما را بهتر بشناسد. اگر سعی کردید با پیام با او معاشقه کنید و او به عنوان پاسخ برای شما ارسال کرد، بدانید که او شما را دوست دارد. به این ایموجی به عنوان راهی فکر کنید که به شما بگوید او از بحثی که دارید یا چیزی که شما گفتید را دوست دارد. مهم نیست در مورد چه چیزی صحبت می کنید، به این معنی است که او پروانه هایی در شکم دارد [۳] .

یک ایموجی زیبا دیگر، مانند ایموجی در آغوش گرفتن ( »
اگر می‌خواهید چیزها را کمی ادویه‌تر کنید، چیزی مانند این را بفرستید: “اوه، من تو را سرخ کردم!” »
اگر دوست دارید دوستانه باشید، با این جمله پاسخ دهید: «اوه، تو خیلی خوبی. »
اگر او شما را می فرستد 🥰، آن را نسخه شدیدتر 😊 و نشانه واضحی از دوست داشتن او در نظر بگیرید.

ایموجی را بغل کنید 🤗
این ایموجی نشان دهنده محبت است. با این حال، این لزوماً به این معنی نیست که او سعی دارد با شما رمانتیک باشد. زمینه ای که در آن قرار دارید را فراموش نکنید، این در مورد ایموجی ها است. از خود بپرسید که آیا او سعی دارد حمایت یا محبت خود را نشان دهد یا اینکه سعی دارد با شما معاشقه کند.[۵]

شما می توانید چیزی مانند این را بفرستید: “من واقعاً می خواهم اکنون شما را در آغوش بگیرم! »
اگر نمی دانید دقیقا به او چه بگویید، همان ایموجی را برای او بفرستید.

ایموجی صورت گریه با خنده 😂
این نشان می دهد که شما توانسته اید حس شوخ طبعی خود را نشان دهید. اگه دختری که باهاش ​​پیام میدین براتون بفرسته 😂 یعنی داره خوش میگذره و از چت کردن با شما لذت میبره. با این حال، به یاد داشته باشید که این شکلک بسیار رایج است و به ندرت برای معاشقه استفاده می شود [۶].

شما می توانید با گفتن جمله ای مانند “خوشحالم که کسی از شوخ طبعی من قدردانی می کند” پاسخ دهید. 😅»

ایموجی دخترانه

ایموجی صورت خندان 😏
این ممکن است نشان دهد که مکالمه شروع به داغ شدن کرده است. این شکلک می‌تواند پیامی را به چیزی عشوه‌آمیز یا عشوه‌آمیز تبدیل کند، اما همچنین می‌تواند از آن برای طعنه‌آمیز یا مسخره کردن شما استفاده کند.[۷]

ایموجی smirk 😏 (صورتی با لبخند نیمه بلند با پوزخند، ابروهای بالا زده و چشمانی که به پهلو نگاه می کنند) با ایموجی صورت scowl 😒 (که ابروهای مشابهی دارد، اما دهانش به سمت پایین برگشته و ناراضی است) اشتباه نگیرید. .
چند ایموجی اضافه کنید تا با او معاشقه کنید. از این منظر می توانید با 👀😉😈 پاسخ دهید.
همچنین می توانید به جای ایموجی برای او پیامی بفرستید تا با او معاشقه کنید. به عنوان مثال، می توانید چیزی مانند این بنویسید: “خب، امشب کجا همدیگر را خواهیم دید [۸]؟” »

ایموجی علامت رژ لب 💋

آیا او برای شما یک بوسه مجازی فرستاد؟
آیا او برای شما یک بوسه مجازی فرستاد؟ این ایموجی خاطره انگیز است و به این معنی است که او دوست دارد شما را شخصاً ببوسد [۹].
در این صورت می توانید با ارسال یک چهره خجالتی و خندان با چشمان شاد (😊) یا صورت ارسال یک بوسه با چشمک (😘) پاسخ دهید.
اگر می خواهید با او معاشقه کنید، می توانید برای او 🔥 یا 😏 بفرستید تا مهربان تر باشد.
اگر می‌خواهید او را به قرار ملاقات ببرید یا با او ملاقات کنید، با گفتن جمله‌ای مانند “هی، می‌خواهی جمعه به شام ​​بروی؟” »

۷
ایموجی صورت بوسیدن خجالتی با چشمان بسته 😚

این صمیمی ترین شکلک بوسه تا کنون است.
این صمیمی ترین شکلک بوسه تا کنون است. اگر او این ایموجی را برای شما بفرستد

من، یعنی او با شما راحت است و همه چیز بین شما عاشقانه تر می شود [۱۰] . با چیزی شیرین و واقعی، مانند تعریف و تمجید، پاسخ دهید.
نیازی نیست زیاد فکر کنید! با چیزی مانند «تو شگفت‌انگیز هستی» یا «من روشی را که باعث می‌شوی من را بخندی دوست دارم» پاسخ دهید. »
همچنین می‌توانید برای او چیزی شیرین بفرستید، مانند: «از سرخ شدن من دست بردار!» » یا «در شکمم 🦋🦋🦋 دارم. »
اگر می خواهید، می توانید یک شکلک خجالتی و خندان با چشمان شاد (😊) یا یک شکلک خنده با قلب در چشمانش (😍) برای او بفرستید [۱۱].

۸
ایموجی صورت بوسه چشمک 😘

این در مورد یک …
این شکلک دیگری است که نشان می دهد او شما را دوست دارد [۱۲]! این یک نسخه زیباتر از ایموجی صورت بوسیدن چشم شاد است و اگر او این ایموجی را برای شما ارسال کرد، بدانید که او می خواهد محبت خود را ابراز کند. او همچنین ممکن است از آن برای پاسخ به تعارف به عنوان راهی برای ابراز تشکر استفاده کند.[۱۳] برای او چیزی زیبا بفرستید مانند: «آیا بفهمم که دلت برای من تنگ شده [۱۴]؟ »
از او بخواهید با ارسال چیزی مانند “پس کی می توانم دوباره شما را ببینم؟” »
همان ایموجی (😘) را برای او بفرستید تا به او نشان دهید که او را هم می بوسید.

۹
ایموجی خندان با قلب در چشم 😍

احتمالاً چیزی برای او فرستاده اید که باعث لبخند زدن او شده است.
احتمالاً چیزی برای او فرستاده اید که باعث لبخند زدن او شده است. با این حال، اینجا کمی مشکل است. قلب در چشم نشان می دهد که او از گفتگو هیجان زده است و می خواهد اشتیاق یا محبت خود را ابراز کند (خواه برای شما یا چیزی که شما فرستاده اید). از آنجایی که برخی افراد معمولاً از آن برای گفتن “من آن را دوست دارم” استفاده می کنند، تصور نکنید که او چیزی برای شما دارد. با این حال، شما باید به چت خود ادامه دهید، زیرا او با ارسال این ایموجی به شما نشان می دهد که دوست دارد با شما صحبت کند [۱۵].
می توانید برای او پاسخ ارسال کنید 😊 یا 🤗 .

۱۰
ایموجی قلب های چرخان 💞

این ایموجی است که به صراحت معاشقه را تداعی می کند.
این ایموجی است که به صراحت معاشقه را تداعی می کند. اگر هنوز در مراحل اولیه رابطه خود هستید، ممکن است آن را برای شما بفرستد، به این معنی که او واقعاً شما را دوست دارد. همچنین ممکن است او دو قلب ساکن را برای شما بفرستد، که در تعاملات عاشقانه کمتر و در روابط دوستانه رایج است.[۱۶] در صورت شک، به سادگی با ارسال همان شکلک (💞) برای آنها پاسخ دهید [۱۷].
قلب هایی که به رنگ زرد، بنفش، سبز، آبی و نارنجی هستند، عموماً نشان دهنده محبت کمتری هستند. کاملاً ممکن است که او شکلک قلب قرمز یا صورتی را در مرحله فعلی رابطه شما خیلی رمانتیک بیابد. در این مورد، لازم نیست نگران آن باشید. فقط با او چت کنید و ممکن است شکلک دو قلب در حال چرخش را دریافت کنید [۱۸].

۱۱
ایموجی قلب قرمز ❤️

این ایموجی را بر اساس زمینه بحث خود تفسیر کنید.
این ایموجی را بر اساس زمینه بحث خود تفسیر کنید. اگر او آن را به طور تصادفی برای شما ارسال می کند یا در حالی که شما در حال معاشقه هستید، احتمالاً سعی دارد به شما محبت نشان دهد، زیرا قلب قرمز نماد کلاسیک عاشقانه است. اگر برعکس، زمانی که شما در مورد تحصیل، کار، فیلم‌های مورد علاقه‌تان، موسیقی و غیره صحبت می‌کنید، آن را برای شما ارسال کند. این امکان وجود دارد که او از آن برای علامت دادن به موضوعی که شما در مورد آن صحبت می کنید استفاده می کند [۱۹] .
اگر فکر می کنید که او با شما معاشقه می کند، سعی کنید برای او یک پیام شیرین مانند “دلم برات تنگ شده” بفرستید. »
اگر دلیلی دارید که فکر می کنید او آن را برای شما ارسال می کند زیرا او فقط دوستانه است، چیزی خنثی مانند 🙂 برای او بفرستید.

۱۲
ایموجی صورتی 🌹

این یک ژست رمانتیک کلاسیک در قالب شکلک است.
این یک ژست رمانتیک کلاسیک در قالب شکلک است. اگر ایموجی گل رز دریافت می کنید، آن را معادل مجازی دریافت گل رز در زندگی واقعی در نظر بگیرید. به احتمال زیاد او واقعاً شما را دوست دارد [۲۰].
قدردانی خود را با ارسال صورتک خجالتی و خندان با چشمان شاد (😊) به عنوان پاسخ نشان دهید.
اگر می خواهید در معاشقه با او زیاده روی کنید، چیزی مانند: «🌹🌹🌹 برایش بفرستید. یه دسته گل کامل برات آوردم »

۱۳
ایموجی رنگین کمان🌈

او ممکن است آن را برای شما بفرستد تا به جامعه LGBTQ+ مراجعه کنید.
او ممکن است آن را برای شما بفرستد تا به جامعه LGBTQ+ مراجعه کنید. اگر شما یک دختر یا یک فرد غیر باینری هستید و این ایموجی را از این دختر دریافت می کنید، اینطور است

ممکن است به او علاقه ای عاشقانه داشته باشید. با این حال، توجه داشته باشید که هر کسی می تواند از این ایموجی برای گفتن اینکه چیزی زیبا یا شگفت انگیز است استفاده کند. بنابراین فوراً تصور نکنید که گرایش جنسی او را از شکلک هایی که برای شما ارسال می کند می دانید.[۲۱] اگر در مورد معاشقه بودن یا دوستانه بودن او شک دارید، با 🤗 پاسخ دهید، زیرا حتی اگر دوستانه باشد، لزوماً به معنای عاشقانه نیست.

مشاوره

ایموجی های قلب سیاه (🖤) و قلب قهوه ای (🤎) اغلب برای نشان دادن همبستگی نژادی در جوامع سیاه پوست استفاده می شوند. اگر جزئی از این جامعه نیستید، بهتر است از قلب قرمز یا قلب رنگ دیگری استفاده کنید [۲۲].

Check Also

معنی قلب در قلب اینستاگرام

در جواب قلب قرمز چه بگوییم؟

خانه به دوش – واکنش به یک قلب قرمز بستگی به زمینه و رابطه‌ای دارد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *